ANA SAYFA HAKKIMIZDA TÜM ÜLKELER SIKÇA SORULAN SORULAR HABERLER İLETİŞİM

Ticari Vize - Şirket Çalışanları Gerekli Bilgiler

ANA SAYFA / Amerika / Ticari Vize - Şirket Çalışanları

Ticari Vize - Şirket Çalışanları

 

 

Tarafımıza ulaştırılması gereken SSK' lı Çalışanlar için Amerika Ticari Vize gerekli evraklar

1. İngilizce Vize Talep Dilekçesi (şirketin antetli kağıdına seyahat tarihleri belirterek, Konsolosluğa hitaben, kaşe ve imzalı)

2. Ticari Davetiye (İngiliz şirketin, antetli kağıdına, davetiye gönderen kişinin pasaport ve kimlik kartı fotokopileri ile)

3. Pasaport (Ülke  seyahati sonrası en az 3 ay geçerli) ve var ise eski pasaportlar

4. 2 adet biyometrik fotoğraf (güncel, 3,5x4,5 cm ölçülerinde, beyaz fon arkalı)

5. Güncel şirket evrakları (orijinal faaliyet belgesi, sicil gazete, vergi levhası, imza sirküleri fotokopileri) evrakların tercümesi istenebilir, lütfen sorunuz.

6. SGK İşe Giriş Bildirgesi ve SGK Hizmet Dökümü

7. Maaş Bordrosu (orjinal, son 3 aylık, imza ve kaşeli)

8.  Banka güncel hesap defteri veya bankadan alınacak  hesap özeti (son 3 aylık, en az 5000 & 10.000 TL  bakiyeli, kaşe, imzalı ve bankanın imza sirküleri ile) 

9. Gelir belgeleri var ise  (kira sözleşmesi, tapu, araç ruhsatı fotokopileri varsa)

10. Kimlik fotokopisi 

11.Seyahat Sigortası 30.000 eur kapsayan( Acentamızdan yaptırabilirsiniz)

12.Hotel ve Ucak rezervasyonları ( Acentamızdan yaptırabilirsiniz )

LÜTFEN DİKKAT!

* Lütfen evraklarınızı hazırlamaya başlamadan önce sağ üst tarafta bulunan iletişim bilgilerini kullanıp size en yakın ofisimizi arayarak ya da iletişim sayfasında bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

* Schengen vizesi alımında pasaportunuzda en son aldığınız schengen vizesinde VİS ibaresi olup olmadığını vize uzmanımıza belirtiniz.VİS ibaresi yok ise parmak izine gelmeniz gerekmektedir.

* Vize uzmanlarımız, yapmak istediğiniz seyahatin amacına uygun, güncel evrak listesi konusunda size bilgi maili gönderecektir.

* Vize başvurunuz esnasında ibraz etmeniz gereken Vize Başvuru Formu ve Vize Talep Dilekçesi gibi belgeler konusunda vize uzmanlarımızdan yardım isteyiniz.

* Seyahat amacınıza uygun vize başvuru evraklarını temin edip tarafımıza ulaştırınız.

* Vize uzmanlarımız vize başvurunuzu gerçekleştirip, gerekli durumlarda (Biyometri İşlemi gibi) randevunuzu alarak sizi bilgilendirecek ve işlemleriniz esnasında size eşlik edecektir.

* Seyahatinize ilişkin uçak bileti , otel ve diğer hizmetler gibi konularda lütfen seyahat uzmanlarımızdan destek talep ediniz.

* Vize başvuru süreciniz başından sonuna kadar uzmanlarımız tarafından takip edilip sonuç konusunda sizinle iletişim kurulacaktır.

* Vize başvurunuz tamamlandığında vize uzmanlarımız sizinle iletişim kurup evraklarınızı talep ettiğiniz şekilde (kargo, kurye ya da doğrudan) tarafınıza teslim edilmesini sağlayacaktır.

* Tüm soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.