ANA SAYFA HAKKIMIZDA TÜM ÜLKELER SIKÇA SORULAN SORULAR HABERLER İLETİŞİM

Turistik Vize - Doktor, Avukat, Öğretmen, Mimar, Mühendis Gerekli Bilgiler

ANA SAYFA / Avustralya / Turistik Vize - Doktor, Avukat, Öğretmen, Mimar, Mühendis

Turistik Vize - Doktor, Avukat, Öğretmen, Mimar, Mühendis

 

 

Avukat, Doktor, Eczacı, Diş Hekimi ve Mühendislerin Avustralya Turistik Vize İşlemleri için Hazırlaması Gereken Evraklar

 

1. İngilizce vize talep dilekçesi (bağlı bulunulan kurumun antetli kağıdına, Konsolosluğa hitaben, mühür ve ıslak imzalı)
2. Pasaport (Almanya seyahati sonrası en az 3 ay geçerli)
3. 2 adet biyometrik fotoğraf (güncel, 3,5x4,5 cm ölçülerinde, beyaz fon arkalı)
4. Güncel şirket evrakları (güncel oda sicil kaydı, sicil gazete, vergi levhası, imza sirküleri fotokopileri)
5. SGK işe giriş bildirgesi ve SGK hizmet dökümü
6. Maaş bordrosu (son 3 aylık, imzalı ve kaşeli)
7. Banka hesap dökümü (güncel, son 3 aylık, en az 2500 TL bakiyeli, kaşe,imza ve imza sirküleri ile)
8. Meslek kimlik kartı ve nüfüs cüzdanı fotokopisi
 

 

 

LÜTFEN DİKKAT!

* Lütfen evraklarınızı hazırlamaya başlamadan önce sağ üst tarafta bulunan iletişim bilgilerini kullanıp size en yakın ofisimizi arayarak ya da iletişim sayfasında bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

* Schengen vizesi alımında pasaportunuzda en son aldığınız schengen vizesinde VİS ibaresi olup olmadığını vize uzmanımıza belirtiniz.VİS ibaresi yok ise parmak izine gelmeniz gerekmektedir.

* Vize uzmanlarımız, yapmak istediğiniz seyahatin amacına uygun, güncel evrak listesi konusunda size bilgi maili gönderecektir.

* Vize başvurunuz esnasında ibraz etmeniz gereken Vize Başvuru Formu ve Vize Talep Dilekçesi gibi belgeler konusunda vize uzmanlarımızdan yardım isteyiniz.

* Seyahat amacınıza uygun vize başvuru evraklarını temin edip tarafımıza ulaştırınız.

* Vize uzmanlarımız vize başvurunuzu gerçekleştirip, gerekli durumlarda (Biyometri İşlemi gibi) randevunuzu alarak sizi bilgilendirecek ve işlemleriniz esnasında size eşlik edecektir.

* Seyahatinize ilişkin uçak bileti , otel ve diğer hizmetler gibi konularda lütfen seyahat uzmanlarımızdan destek talep ediniz.

* Vize başvuru süreciniz başından sonuna kadar uzmanlarımız tarafından takip edilip sonuç konusunda sizinle iletişim kurulacaktır.

* Vize başvurunuz tamamlandığında vize uzmanlarımız sizinle iletişim kurup evraklarınızı talep ettiğiniz şekilde (kargo, kurye ya da doğrudan) tarafınıza teslim edilmesini sağlayacaktır.

* Tüm soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.