ANA SAYFA HAKKIMIZDA TÜM ÜLKELER SIKÇA SORULAN SORULAR HABERLER İLETİŞİM

Turistik Vize - Şirket Sahipleri Gerekli Bilgiler

ANA SAYFA / Avustralya / Turistik Vize - Şirket Sahipleri

Turistik Vize - Şirket Sahipleri

 

 

Şirket Sahipleri / Ortakları - Tüccar ve Sanayicilerin Avustralya Turistik Vize İşlemleri için Hazırlaması Gereken Evraklar

 

1 - Vize Talep Dilekçesi (Şirketin antetli kağıdına, Avustralya Konsolosluğuna hitaben, kaşe ve imzalı

2 - Pasaport (10 yıldan eski olmamalı ve seyahatin dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliği olmalıdır.) 

3 - Kimlik fotokopisi, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği (aile ve adres bilgilerini içeren)

4 - 2 adet biyometrik fotoğraf (güncel, 3,5x4,5 cm ölçülerinde, beyaz fon arkalı)

5 - Güncel Şirket Evrakları (Orijinal Faaliyet belgesi, Sicil Gazete, imza sirküleri, vergi levhası fotokopileri)

6 - Banka Hesap Özeti (son üç aylık, antetli kâğıda, en az 4000 TL bakiyeli, kaşeli, imzalı, ve banka hesap sirküleri ile) 

7 - Varsa Kira Gelirleri, Tapu Fotokopisi, Araç Ruhsatı Fotokopisi

8 - Evlilik Cüzdanı fotokopisi    

 

 

LÜTFEN DİKKAT!

* Lütfen evraklarınızı hazırlamaya başlamadan önce sağ üst tarafta bulunan iletişim bilgilerini kullanıp size en yakın ofisimizi arayarak ya da iletişim sayfasında bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

* Schengen vizesi alımında pasaportunuzda en son aldığınız schengen vizesinde VİS ibaresi olup olmadığını vize uzmanımıza belirtiniz.VİS ibaresi yok ise parmak izine gelmeniz gerekmektedir.

* Vize uzmanlarımız, yapmak istediğiniz seyahatin amacına uygun, güncel evrak listesi konusunda size bilgi maili gönderecektir.

* Vize başvurunuz esnasında ibraz etmeniz gereken Vize Başvuru Formu ve Vize Talep Dilekçesi gibi belgeler konusunda vize uzmanlarımızdan yardım isteyiniz.

* Seyahat amacınıza uygun vize başvuru evraklarını temin edip tarafımıza ulaştırınız.

* Vize uzmanlarımız vize başvurunuzu gerçekleştirip, gerekli durumlarda (Biyometri İşlemi gibi) randevunuzu alarak sizi bilgilendirecek ve işlemleriniz esnasında size eşlik edecektir.

* Seyahatinize ilişkin uçak bileti , otel ve diğer hizmetler gibi konularda lütfen seyahat uzmanlarımızdan destek talep ediniz.

* Vize başvuru süreciniz başından sonuna kadar uzmanlarımız tarafından takip edilip sonuç konusunda sizinle iletişim kurulacaktır.

* Vize başvurunuz tamamlandığında vize uzmanlarımız sizinle iletişim kurup evraklarınızı talep ettiğiniz şekilde (kargo, kurye ya da doğrudan) tarafınıza teslim edilmesini sağlayacaktır.

* Tüm soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.