ANA SAYFA HAKKIMIZDA TÜM ÜLKELER SIKÇA SORULAN SORULAR HABERLER İLETİŞİM

Aile Ziyareti - Şirket Sahipleri Gerekli Bilgiler

ANA SAYFA / Avusturya / Aile Ziyareti - Şirket Sahipleri

Aile Ziyareti - Şirket Sahipleri

 

 

Tarafımıza Ulaştırılması Gereken Şirket Sahipleri İçin Avusturya Aile Ziyareti Vizesi Evrak Listesi:
 
1. İngilizce Vize Talep Dilekçesi (Şirketin antetli kağıdına, Konsolosluğa hitaben, iş yeri bilgileri, seyahat tarih aralıkları ve mesleki bilgileri içeren kaşe ve imzalı)
2. Pasaport (Seyahat sonrası en az 6 ay geçerli)
3. 2 Adet Biometrik Fotoğraf (35x45 ölçülerinde, güncel, beyaz fon üzeri)
4. Davetiye (Belediye onaylı, davet eden kişinin Avusturya pasaportu ve kimlik kartı fotokopisi ile birlikte) 
- Masrafların davet eden kişi tarafından karşılanması halinde kişiye ait son 3 aylık Maaş Bordrosu ya da Banka Hesap Dökümü (Belgeler mail ya da faksla gönderilebilir.)
5. Güncel Şirket Evrakları (Orijinal Faaliyet Belgesi, Ticaret Sicil Gazetesi, Vergi Levhası, İmza Sirküleri Fotokopileri) 
6. Banka Hesap Dökümü (Son 3 aylık, içerisinde en az 2500 tl bakiyesi olan, kaşe, imza ve imza sirküleri ile birlikte) 
7. Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği (Aile ve adres bilgilerini içerir.)
8. Kimlik Fotokopisi 
Şirket Sahipleri / Ortakları - Tüccar ve Sanayicilerin Avusturya Aile, Arkadaş Ziyareti Vize işlemleri için Hazırlaması Gereken Evraklar
9. Varsa Kira Gelirleri fotokopisi, Tapu fotokopisi, Araç Ruhsatı fotokopisi

LÜTFEN DİKKAT!

* Lütfen evraklarınızı hazırlamaya başlamadan önce sağ üst tarafta bulunan iletişim bilgilerini kullanıp size en yakın ofisimizi arayarak ya da iletişim sayfasında bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

* Schengen vizesi alımında pasaportunuzda en son aldığınız schengen vizesinde VİS ibaresi olup olmadığını vize uzmanımıza belirtiniz.VİS ibaresi yok ise parmak izine gelmeniz gerekmektedir.

* Vize uzmanlarımız, yapmak istediğiniz seyahatin amacına uygun, güncel evrak listesi konusunda size bilgi maili gönderecektir.

* Vize başvurunuz esnasında ibraz etmeniz gereken Vize Başvuru Formu ve Vize Talep Dilekçesi gibi belgeler konusunda vize uzmanlarımızdan yardım isteyiniz.

* Seyahat amacınıza uygun vize başvuru evraklarını temin edip tarafımıza ulaştırınız.

* Vize uzmanlarımız vize başvurunuzu gerçekleştirip, gerekli durumlarda (Biyometri İşlemi gibi) randevunuzu alarak sizi bilgilendirecek ve işlemleriniz esnasında size eşlik edecektir.

* Seyahatinize ilişkin uçak bileti , otel ve diğer hizmetler gibi konularda lütfen seyahat uzmanlarımızdan destek talep ediniz.

* Vize başvuru süreciniz başından sonuna kadar uzmanlarımız tarafından takip edilip sonuç konusunda sizinle iletişim kurulacaktır.

* Vize başvurunuz tamamlandığında vize uzmanlarımız sizinle iletişim kurup evraklarınızı talep ettiğiniz şekilde (kargo, kurye ya da doğrudan) tarafınıza teslim edilmesini sağlayacaktır.

* Tüm soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.