ANA SAYFA HAKKIMIZDA TÜM ÜLKELER SIKÇA SORULAN SORULAR HABERLER İLETİŞİM

Ticari Vize - Şirket Sahipleri Gerekli Bilgiler

ANA SAYFA / Avusturya / Ticari Vize - Şirket Sahipleri

Ticari Vize - Şirket Sahipleri

 

 

Tarafımıza ulaştırılması gereken Şirket Sahibi ve İşverenler için Avusturya Turistik Vize gerekli evrak listesi aşağıdadır,

1. Pasaport (son 10 yıl içerisinde çıkarılmış en az 6 ay geçerli)

2. 2 adet biometrik fotoğraf (güncel, beyaz fon arkalı, 35x45 mm ölçülerinde)

3. Vize talep dilekçesi (şirketin antetli kağıdına İngilizce olarak Konsolosluğa hitaben yazılacak dilekçede seyahat amacı ve tarihleri belirtilmeli kaşe ve ıslak imzalı olarak hazırlanmalıdır)

4. Davetiye (Avusturya şirketinin antetli kağıdına hazırlanmış davetiye belgesi Orijinal olmalı, Davet eden kişinin Avusturya Pasaport ve Kimlik kartı fotokopisi ile birlikte temin edilmelidir)

5. Güncel tarihli şirket evrakları (Orijinal Faaliyet belgesi, Vergi levhası, İmza sirküleri, Sicil gazete fotokopileri)

6. SGK/Bağkur Hizmet dökümü 

7. Banka hesap özeti (son 3 aylık banka hesap hareketliliğini gösteren en az 3000 TL bakiyesi olan, kaşe, ıslak imza ve banka imza sirküleri ile birlikte)

8. Kimlik fotokopisi ve Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği (aile ve adres bilgilerini içeren)

9. Kira, Tapu, Araç Ruhsatı fotokopileri (varsa)

LÜTFEN DİKKAT!

* Lütfen evraklarınızı hazırlamaya başlamadan önce sağ üst tarafta bulunan iletişim bilgilerini kullanıp size en yakın ofisimizi arayarak ya da iletişim sayfasında bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

* Schengen vizesi alımında pasaportunuzda en son aldığınız schengen vizesinde VİS ibaresi olup olmadığını vize uzmanımıza belirtiniz.VİS ibaresi yok ise parmak izine gelmeniz gerekmektedir.

* Vize uzmanlarımız, yapmak istediğiniz seyahatin amacına uygun, güncel evrak listesi konusunda size bilgi maili gönderecektir.

* Vize başvurunuz esnasında ibraz etmeniz gereken Vize Başvuru Formu ve Vize Talep Dilekçesi gibi belgeler konusunda vize uzmanlarımızdan yardım isteyiniz.

* Seyahat amacınıza uygun vize başvuru evraklarını temin edip tarafımıza ulaştırınız.

* Vize uzmanlarımız vize başvurunuzu gerçekleştirip, gerekli durumlarda (Biyometri İşlemi gibi) randevunuzu alarak sizi bilgilendirecek ve işlemleriniz esnasında size eşlik edecektir.

* Seyahatinize ilişkin uçak bileti , otel ve diğer hizmetler gibi konularda lütfen seyahat uzmanlarımızdan destek talep ediniz.

* Vize başvuru süreciniz başından sonuna kadar uzmanlarımız tarafından takip edilip sonuç konusunda sizinle iletişim kurulacaktır.

* Vize başvurunuz tamamlandığında vize uzmanlarımız sizinle iletişim kurup evraklarınızı talep ettiğiniz şekilde (kargo, kurye ya da doğrudan) tarafınıza teslim edilmesini sağlayacaktır.

* Tüm soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.