ANA SAYFA HAKKIMIZDA TÜM ÜLKELER SIKÇA SORULAN SORULAR HABERLER İLETİŞİM

Turistik Vize - Avukat, Doktor, Eczacı, Diş Hekimi Gerekli Bilgiler

ANA SAYFA / Çek Cumhuriyeti / Turistik Vize - Avukat, Doktor, Eczacı, Diş Hekimi

Turistik Vize - Avukat, Doktor, Eczacı, Diş Hekimi

Avukat-Doktor-Eczacı-Diş hekimi- Mühendislerin Çek Cumhuriyeti Turistik Vize İşlemleri için Hazırlaması Gereken Evraklar

1. Pasaport (Seyahat sonrası en az 6 ay geçerli)
2. 2 adet biometrik Fotoğraf (35x45 ölçülerinde, Güncel, Beyaz fon üzeri)
3. İngilizce Vize Talep Dilekçesi (Şirketin antetli kağıdına, işe giriş tarihleri, görev bilgileri, seyahat tarih aralıkları belirtilmiş, Konsolosluğa hitaben, kaşe ve imzalı)
4. Güncel Şirket Evrakları (Oda Sicil Kaydı, Ticaret Sicil Gazetesi, Vergi Levhası, İmza Sirküleri fotokopileri)
5. Meslek kimlik kartı fotokopisi

5. SGK İşe Giriş Bildirgesi ve SGK Hizmet Dökümü
6. Orijinal Maaş Bordroları (Son 3 aylık, kaşe ve imzalı)
7. Banka Hesap Dökümü (Son 3 aylık, en az 2500 tl bakiyesi olan, kaşe, imza ve imza sirküleri ile birlikte)
8. Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği (Aile ve adres bilgilerini içerir)
9. Kimlik fotokopisi

LÜTFEN DİKKAT!

* Lütfen evraklarınızı hazırlamaya başlamadan önce sağ üst tarafta bulunan iletişim bilgilerini kullanıp size en yakın ofisimizi arayarak ya da iletişim sayfasında bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

* Schengen vizesi alımında pasaportunuzda en son aldığınız schengen vizesinde VİS ibaresi olup olmadığını vize uzmanımıza belirtiniz.VİS ibaresi yok ise parmak izine gelmeniz gerekmektedir.

* Vize uzmanlarımız, yapmak istediğiniz seyahatin amacına uygun, güncel evrak listesi konusunda size bilgi maili gönderecektir.

* Vize başvurunuz esnasında ibraz etmeniz gereken Vize Başvuru Formu ve Vize Talep Dilekçesi gibi belgeler konusunda vize uzmanlarımızdan yardım isteyiniz.

* Seyahat amacınıza uygun vize başvuru evraklarını temin edip tarafımıza ulaştırınız.

* Vize uzmanlarımız vize başvurunuzu gerçekleştirip, gerekli durumlarda (Biyometri İşlemi gibi) randevunuzu alarak sizi bilgilendirecek ve işlemleriniz esnasında size eşlik edecektir.

* Seyahatinize ilişkin uçak bileti , otel ve diğer hizmetler gibi konularda lütfen seyahat uzmanlarımızdan destek talep ediniz.

* Vize başvuru süreciniz başından sonuna kadar uzmanlarımız tarafından takip edilip sonuç konusunda sizinle iletişim kurulacaktır.

* Vize başvurunuz tamamlandığında vize uzmanlarımız sizinle iletişim kurup evraklarınızı talep ettiğiniz şekilde (kargo, kurye ya da doğrudan) tarafınıza teslim edilmesini sağlayacaktır.

* Tüm soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.