ANA SAYFA HAKKIMIZDA TÜM ÜLKELER SIKÇA SORULAN SORULAR HABERLER İLETİŞİM

Aile Ziyareti - Şirket Sahipleri Gerekli Bilgiler

ANA SAYFA / Hollanda / Aile Ziyareti - Şirket Sahipleri

Aile Ziyareti - Şirket Sahipleri

 

Tarafımıza ulaştırılması gereken Şirket Sahipleri için Hollanda Aile Ziyareti Vizesi gerekli evrak listesi

 

1. Vize Talep Dilekçe (Şirketin antetli kağıdına Konsolosluğa hitaben yazılacak dilekçede seyahatin amacı, tarihleri, sponsoru ve geri dönüş taahüt bilgisi verilmeli, kaşe ve ıslak imza atılarak hazırlanmalıdır.)

2. Pasaport 

3. 2 adet biometrik fotoğraf (35x45 mm ölçülerinde, güncel, beyaz fon arkalı)

4. Güncel tarihli şirket evrakları (Orijinal faaliyet belgesi, sicil gazete, vergi levhası, imza sirküsü fotokopileri)

5. SGK/Bağ-Kur hizmet dökümü

6. Şirktin banka hesap dökümü (son 3 aylık banka hesap hareketiliğini içeren, en az 4000 TL bakiyesi olan, kaşe, ıslak imza ve banka imza sirküleri ile birlikte)

7. Kimlik fotokopisi ve Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği (her iki belgede zorunludur)

8. Davetiye (Hollanda belediyesi tarafından onaylanmış, davet eden kişinin adres, iletişim bilgileri,gelir evrakları,Hollanda pasaport ve kimlik kartı fotokopisi ile birlikte)

 

LÜTFEN DİKKAT!

* Lütfen evraklarınızı hazırlamaya başlamadan önce sağ üst tarafta bulunan iletişim bilgilerini kullanıp size en yakın ofisimizi arayarak ya da iletişim sayfasında bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

* Schengen vizesi alımında pasaportunuzda en son aldığınız schengen vizesinde VİS ibaresi olup olmadığını vize uzmanımıza belirtiniz.VİS ibaresi yok ise parmak izine gelmeniz gerekmektedir.

* Vize uzmanlarımız, yapmak istediğiniz seyahatin amacına uygun, güncel evrak listesi konusunda size bilgi maili gönderecektir.

* Vize başvurunuz esnasında ibraz etmeniz gereken Vize Başvuru Formu ve Vize Talep Dilekçesi gibi belgeler konusunda vize uzmanlarımızdan yardım isteyiniz.

* Seyahat amacınıza uygun vize başvuru evraklarını temin edip tarafımıza ulaştırınız.

* Vize uzmanlarımız vize başvurunuzu gerçekleştirip, gerekli durumlarda (Biyometri İşlemi gibi) randevunuzu alarak sizi bilgilendirecek ve işlemleriniz esnasında size eşlik edecektir.

* Seyahatinize ilişkin uçak bileti , otel ve diğer hizmetler gibi konularda lütfen seyahat uzmanlarımızdan destek talep ediniz.

* Vize başvuru süreciniz başından sonuna kadar uzmanlarımız tarafından takip edilip sonuç konusunda sizinle iletişim kurulacaktır.

* Vize başvurunuz tamamlandığında vize uzmanlarımız sizinle iletişim kurup evraklarınızı talep ettiğiniz şekilde (kargo, kurye ya da doğrudan) tarafınıza teslim edilmesini sağlayacaktır.

* Tüm soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.