ANA SAYFA HAKKIMIZDA TÜM ÜLKELER SIKÇA SORULAN SORULAR HABERLER İLETİŞİM

Turistik Vize - Şirket Sahipleri Gerekli Bilgiler

ANA SAYFA / İsrail / Turistik Vize - Şirket Sahipleri

Turistik Vize - Şirket Sahipleri

 

 

Tarafımıza Ulaştırılaması Gereken Şirket Sahipleri İçin İsrail Turistik Vize Evrak Listesi

 

1 - Vize talep dilekçesi (şirketin antetli kağıdına, konsolosluğa hitaben düzenlenmiş dilekçe, kaşe ve ıslak imzalı olmalıdır.)

2 - Güncel şirket evrakları (faaliyet belgesi, sicil gazete, imza sirküleri, vergi levhası fotokopileri)

3 - SGK hizmet dökümü 

4 - Nüfus cüzdanı fotokopisi ve Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği 

5 - Banka hesap özeti (son 3 aylık en az 4000 TL bakiyesi olan kaşe, ıslak imza ve banka imza sirküleri ile birlikte)

6 -  Pasaport (seyahat sonrası en az 6 ay geçerli) 

7 -  2 adet fotoğraf (5x5 cm ölçülerinde, güncel ve beyaz fon üzeri)

 

 

 

Önemli Notlar:

 

  • Başvuruya şahsen gelmeniz gerekmemektedir. Gerekli gördüğü durumlarda Konsolosluk mülakata çağırabilir ya da ek evrak talep edebilecektir. 
LÜTFEN DİKKAT!

* Lütfen evraklarınızı hazırlamaya başlamadan önce sağ üst tarafta bulunan iletişim bilgilerini kullanıp size en yakın ofisimizi arayarak ya da iletişim sayfasında bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

* Schengen vizesi alımında pasaportunuzda en son aldığınız schengen vizesinde VİS ibaresi olup olmadığını vize uzmanımıza belirtiniz.VİS ibaresi yok ise parmak izine gelmeniz gerekmektedir.

* Vize uzmanlarımız, yapmak istediğiniz seyahatin amacına uygun, güncel evrak listesi konusunda size bilgi maili gönderecektir.

* Vize başvurunuz esnasında ibraz etmeniz gereken Vize Başvuru Formu ve Vize Talep Dilekçesi gibi belgeler konusunda vize uzmanlarımızdan yardım isteyiniz.

* Seyahat amacınıza uygun vize başvuru evraklarını temin edip tarafımıza ulaştırınız.

* Vize uzmanlarımız vize başvurunuzu gerçekleştirip, gerekli durumlarda (Biyometri İşlemi gibi) randevunuzu alarak sizi bilgilendirecek ve işlemleriniz esnasında size eşlik edecektir.

* Seyahatinize ilişkin uçak bileti , otel ve diğer hizmetler gibi konularda lütfen seyahat uzmanlarımızdan destek talep ediniz.

* Vize başvuru süreciniz başından sonuna kadar uzmanlarımız tarafından takip edilip sonuç konusunda sizinle iletişim kurulacaktır.

* Vize başvurunuz tamamlandığında vize uzmanlarımız sizinle iletişim kurup evraklarınızı talep ettiğiniz şekilde (kargo, kurye ya da doğrudan) tarafınıza teslim edilmesini sağlayacaktır.

* Tüm soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.