ANA SAYFA HAKKIMIZDA TÜM ÜLKELER SIKÇA SORULAN SORULAR HABERLER İLETİŞİM

Ticari Vize İçin Gereken Belgeler-İŞVEREN Gerekli Bilgiler

ANA SAYFA / Kamboçya / Ticari Vize İçin Gereken Belgeler-İŞVEREN

Ticari Vize İçin Gereken Belgeler-İŞVEREN

          EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT

  •         KAMBOÇYADAKİ FİRMADAN DAVET YAZISI
  •          FİRMANIZIN ANTEDLİ KAĞIDINA GİDİŞ AMACINIZI SEYAHAT TARİHLERİNİZİ TÜM MASRAFLARI KARŞILAYACAĞINIZI BELİRTEN DİLEKÇE
  •          İMZA BEYANI
  •          BAĞLI OLDUĞUNUZ ODADAN SON 3 AY İÇERİSİNDE ALINMIŞ FALİYET BELGESİ
  •          VERGİ LEVHASI FOTOKOPİSİ
  •          SON 3 AY İŞLENMİŞ ORJİNAL BAKİYELİ BANKA HESABI
  •          BAĞKUR DÖKÜMÜ
  •          OTEL VE UÇAK REZERVASYONUNUZ
  •          KİMLİK FOTOKOPİSİ
LÜTFEN DİKKAT!

* Lütfen evraklarınızı hazırlamaya başlamadan önce sağ üst tarafta bulunan iletişim bilgilerini kullanıp size en yakın ofisimizi arayarak ya da iletişim sayfasında bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

* Schengen vizesi alımında pasaportunuzda en son aldığınız schengen vizesinde VİS ibaresi olup olmadığını vize uzmanımıza belirtiniz.VİS ibaresi yok ise parmak izine gelmeniz gerekmektedir.

* Vize uzmanlarımız, yapmak istediğiniz seyahatin amacına uygun, güncel evrak listesi konusunda size bilgi maili gönderecektir.

* Vize başvurunuz esnasında ibraz etmeniz gereken Vize Başvuru Formu ve Vize Talep Dilekçesi gibi belgeler konusunda vize uzmanlarımızdan yardım isteyiniz.

* Seyahat amacınıza uygun vize başvuru evraklarını temin edip tarafımıza ulaştırınız.

* Vize uzmanlarımız vize başvurunuzu gerçekleştirip, gerekli durumlarda (Biyometri İşlemi gibi) randevunuzu alarak sizi bilgilendirecek ve işlemleriniz esnasında size eşlik edecektir.

* Seyahatinize ilişkin uçak bileti , otel ve diğer hizmetler gibi konularda lütfen seyahat uzmanlarımızdan destek talep ediniz.

* Vize başvuru süreciniz başından sonuna kadar uzmanlarımız tarafından takip edilip sonuç konusunda sizinle iletişim kurulacaktır.

* Vize başvurunuz tamamlandığında vize uzmanlarımız sizinle iletişim kurup evraklarınızı talep ettiğiniz şekilde (kargo, kurye ya da doğrudan) tarafınıza teslim edilmesini sağlayacaktır.

* Tüm soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.