ANA SAYFA HAKKIMIZDA TÜM ÜLKELER SIKÇA SORULAN SORULAR HABERLER İLETİŞİM

Ticari Vize İçin Gereken Belgeler-SSK ÇALIŞANI Gerekli Bilgiler

ANA SAYFA / Kamboçya / Ticari Vize İçin Gereken Belgeler-SSK ÇALIŞANI

Ticari Vize İçin Gereken Belgeler-SSK ÇALIŞANI

·      EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT

·      VİZE BASABİLMESİ İÇİN PASAPORTUNUZDA KARŞILIKLI 2 VİZE SAFYASININ BOŞ OLMASI GEREKMEKTEDİR

·      KAMBOÇYADAKİ FİRMANIZDAN DAVETİYE

·      ŞİRKETİN ANTETLİ KAGIDINA ŞİRKETTEKİ GOREVİNİ GİDİS AMACINI VE TÜM MASRAFLARIN FİRMA TARAFINDAN KARŞILANACAĞINI BELİRTEN DİLEKCE

·      ŞİRKETİN İMZA SİRKULERİ

·      VERGİ LEVHASI

·      FALİYET BELGESİ SON 3 AYLIK DONEMDE ALINMIŞ OLMALI

·      ŞİRKETİN KURULUŞ BELGESİ

·      SON 3 AYLIK MAAŞ BORDROSU

·      SON 4 AYLIK SSK PRİM ÖDENDİ TABLOSU 

·      SEYAHAT SAGLIK SİGORTASI 

·      SSK İŞE GİRİŞ BİLDİRGESİ

·      ORJİNAL BANKA HESAP CÜZDANI SON 3 AY İŞLENMİŞ OLMALI (BANKADAN EKSTRE ALINMASI DURUMUNDA BANKANIN KAŞELEYİP İMZALAMASI VE İMZALAYAN KİŞİNİN İMZA BEYANI GEREKMEKTEDİR.)

·      OTEL VE UÇAK KONFIRMESİ

·      NUFUS CÜZDAN FOTOKOPİSİ

LÜTFEN DİKKAT!

* Lütfen evraklarınızı hazırlamaya başlamadan önce sağ üst tarafta bulunan iletişim bilgilerini kullanıp size en yakın ofisimizi arayarak ya da iletişim sayfasında bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

* Schengen vizesi alımında pasaportunuzda en son aldığınız schengen vizesinde VİS ibaresi olup olmadığını vize uzmanımıza belirtiniz.VİS ibaresi yok ise parmak izine gelmeniz gerekmektedir.

* Vize uzmanlarımız, yapmak istediğiniz seyahatin amacına uygun, güncel evrak listesi konusunda size bilgi maili gönderecektir.

* Vize başvurunuz esnasında ibraz etmeniz gereken Vize Başvuru Formu ve Vize Talep Dilekçesi gibi belgeler konusunda vize uzmanlarımızdan yardım isteyiniz.

* Seyahat amacınıza uygun vize başvuru evraklarını temin edip tarafımıza ulaştırınız.

* Vize uzmanlarımız vize başvurunuzu gerçekleştirip, gerekli durumlarda (Biyometri İşlemi gibi) randevunuzu alarak sizi bilgilendirecek ve işlemleriniz esnasında size eşlik edecektir.

* Seyahatinize ilişkin uçak bileti , otel ve diğer hizmetler gibi konularda lütfen seyahat uzmanlarımızdan destek talep ediniz.

* Vize başvuru süreciniz başından sonuna kadar uzmanlarımız tarafından takip edilip sonuç konusunda sizinle iletişim kurulacaktır.

* Vize başvurunuz tamamlandığında vize uzmanlarımız sizinle iletişim kurup evraklarınızı talep ettiğiniz şekilde (kargo, kurye ya da doğrudan) tarafınıza teslim edilmesini sağlayacaktır.

* Tüm soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.