ANA SAYFA HAKKIMIZDA TÜM ÜLKELER SIKÇA SORULAN SORULAR HABERLER İLETİŞİM

Ticari Vize - Şirket Sahipleri Gerekli Bilgiler

ANA SAYFA / Malta / Ticari Vize - Şirket Sahipleri

Ticari Vize - Şirket Sahipleri

Şirket Sahipleri/Ortakları - Tüccar ve Sanayicilerin Malta Ticari Vize işlemleri için Hazırlaması Gereken Evraklar

 

1.Ticari Davetiye (MALTA şirketinin antetli kağıdına, kaşe ve imzalı fax yada mail olabilir Davetiye imza atan kimlik fotokopi gerekli)

2. İngilizce veya Almanca Vize Talep Dilekçesi (şirketin antetli kağıdına seyahat tarihleri belirterek, Konsolosluğa hitaben, kaşe ve imzalı İngilizce yazılması gerekli)

3.Şahıs dilekçe gezi içeri anlatan Almanca veya inglizce yazılması gerekli

4. Pasaport (Ülke seyahati sonrası en az 3 ay geçerli) ve var ise eski pasaportlar

5. 2 adet biyometrik fotoğraf (güncel, 3,5x4,5 cm ölçülerinde, beyaz fon arkalı)

6. Güncel şirket evrakları (orijinal faaliyet belgesi, sicil gazete, vergi levhası, imza sirküleri fotokopileri)

7. SGK / Bağ-Kur hizmet dökümü (4A/ 4B)

8.  Banka güncel hesap defteri veya bankadan alınacak  hesap özeti (son 3 aylık, en az 5000 & 10.000 TL  bakiyeli, kaşe, imzalı ve bankanın imza sirküleri ile Şahıs bank gerekli ) 

9. Kimlik fotokopisi 

10.Seyahat Sigortası 30.000 eur kapsayan( Acentemizden yaptırabilirsiniz)

11.Hotel ve Uçak rezervasyonları ( Acentemizden yaptırabilirsiniz )

12.BAŞVURUYA ŞAHSEN GELMENİZ GEREKLİ

LÜTFEN DİKKAT!

* Lütfen evraklarınızı hazırlamaya başlamadan önce sağ üst tarafta bulunan iletişim bilgilerini kullanıp size en yakın ofisimizi arayarak ya da iletişim sayfasında bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

* Schengen vizesi alımında pasaportunuzda en son aldığınız schengen vizesinde VİS ibaresi olup olmadığını vize uzmanımıza belirtiniz.VİS ibaresi yok ise parmak izine gelmeniz gerekmektedir.

* Vize uzmanlarımız, yapmak istediğiniz seyahatin amacına uygun, güncel evrak listesi konusunda size bilgi maili gönderecektir.

* Vize başvurunuz esnasında ibraz etmeniz gereken Vize Başvuru Formu ve Vize Talep Dilekçesi gibi belgeler konusunda vize uzmanlarımızdan yardım isteyiniz.

* Seyahat amacınıza uygun vize başvuru evraklarını temin edip tarafımıza ulaştırınız.

* Vize uzmanlarımız vize başvurunuzu gerçekleştirip, gerekli durumlarda (Biyometri İşlemi gibi) randevunuzu alarak sizi bilgilendirecek ve işlemleriniz esnasında size eşlik edecektir.

* Seyahatinize ilişkin uçak bileti , otel ve diğer hizmetler gibi konularda lütfen seyahat uzmanlarımızdan destek talep ediniz.

* Vize başvuru süreciniz başından sonuna kadar uzmanlarımız tarafından takip edilip sonuç konusunda sizinle iletişim kurulacaktır.

* Vize başvurunuz tamamlandığında vize uzmanlarımız sizinle iletişim kurup evraklarınızı talep ettiğiniz şekilde (kargo, kurye ya da doğrudan) tarafınıza teslim edilmesini sağlayacaktır.

* Tüm soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.