ANA SAYFA HAKKIMIZDA TÜM ÜLKELER SIKÇA SORULAN SORULAR HABERLER İLETİŞİM

Turistik Vize Gerekli Bilgiler

ANA SAYFA / Mısır / Turistik Vize

Turistik Vize

Tarafımıza ulaştırılması gereken Mısır Entry Vize işlemleri için gerekli evrak listesi 

 

1. Pasaport (Mısır seyahati sonrası en az 6 ay geçerli)

2. 2 adet biyometrik fotoğraf 

3. Kimlik fotokopisi

4. Hotel ve uçak bileti rezervasyonu

5. Şirket evrakları veya banka Hesap özeti, kaşe, ıslak imza ve imza sirküleri ile birlikte)

6. İngilizce Vize talep dilekçesi (şirketin antetli kağıdına, konsolosluğa hitaben yazılmış, kaşe ve ıslak imzalı)

Pasaportunda daha önce en az 2 Mısır Turistik vize bulunan kişilerin dikkatine!

 

 

Pasaportun da daha önce almış olduğu en az 2 Mısır Turistik vize bulunan kişiler 3. Mısır turistik vize başvurularını birtakım şartları yerine getirme koşulu ile gerçekleştirebileceklerdir.

 

3. Mısır turistik vize başvurularını gerçekleştirecek kişiler klasik bir Mısır turistik vize prosedürüne tabii olmazken, Mısır turistik vize başvuru sahibi 3. Mısır turistik vize başvuruları için Mısır' dan davetiye belgesi edinmesi gerekmektedir. Mısır turistik vize işlemleri vize başvuru sahibi Mısır dan temin edebilecek herhangi bir davetiye belgesinin olmaması halinde kişi bağlı bulunduğu işyerine ait evrakları ibraz etmesi gerekecektir. Mısır turistik vize işlemlerin de bulunacak kişi işyerine ait evrakları ibraz edememesi veya herhangi bir bağlı bulunduğu kurum bulunmaması halinde ise şahsi banka hesap dökümünü Mısır turistik vize başvuru evrakları arasında bulundurması gerekecektir. 

LÜTFEN DİKKAT!

* Lütfen evraklarınızı hazırlamaya başlamadan önce sağ üst tarafta bulunan iletişim bilgilerini kullanıp size en yakın ofisimizi arayarak ya da iletişim sayfasında bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

* Schengen vizesi alımında pasaportunuzda en son aldığınız schengen vizesinde VİS ibaresi olup olmadığını vize uzmanımıza belirtiniz.VİS ibaresi yok ise parmak izine gelmeniz gerekmektedir.

* Vize uzmanlarımız, yapmak istediğiniz seyahatin amacına uygun, güncel evrak listesi konusunda size bilgi maili gönderecektir.

* Vize başvurunuz esnasında ibraz etmeniz gereken Vize Başvuru Formu ve Vize Talep Dilekçesi gibi belgeler konusunda vize uzmanlarımızdan yardım isteyiniz.

* Seyahat amacınıza uygun vize başvuru evraklarını temin edip tarafımıza ulaştırınız.

* Vize uzmanlarımız vize başvurunuzu gerçekleştirip, gerekli durumlarda (Biyometri İşlemi gibi) randevunuzu alarak sizi bilgilendirecek ve işlemleriniz esnasında size eşlik edecektir.

* Seyahatinize ilişkin uçak bileti , otel ve diğer hizmetler gibi konularda lütfen seyahat uzmanlarımızdan destek talep ediniz.

* Vize başvuru süreciniz başından sonuna kadar uzmanlarımız tarafından takip edilip sonuç konusunda sizinle iletişim kurulacaktır.

* Vize başvurunuz tamamlandığında vize uzmanlarımız sizinle iletişim kurup evraklarınızı talep ettiğiniz şekilde (kargo, kurye ya da doğrudan) tarafınıza teslim edilmesini sağlayacaktır.

* Tüm soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.