ANA SAYFA HAKKIMIZDA TÜM ÜLKELER SIKÇA SORULAN SORULAR HABERLER İLETİŞİM

Turistik Vize - Doktor, Avukat, Diş Hekimi Gerekli Bilgiler

ANA SAYFA / Yunanistan / Turistik Vize - Doktor, Avukat, Diş Hekimi

Turistik Vize - Doktor, Avukat, Diş Hekimi

Tarafımıza Ulaştırılması gereken Avukat - Doktor - Eczacı - Diş Hekimi - Mühendisler için Yunanistan Turistik Vize Evrak Listesi:

 

1. Pasaport (seyahat sonrası en az 3 ay geçerli)

2. 2 Adet Biometrik Fotoğraf (güncel, 35x45 mm, beyaz fon arkalı)

3. Vize Talep Dilekçesi (kurumun antetli kağıdına, Konsolosluğa hitaben, kaşe, imza ve mühür)

4. Güncel Kurum Evrakları (Orijinal Oda Sicil Kaydı, Ticaret Sicil Gazetesi, İmza Sirküleri, Vergi Levhası fotokopileri)

5. Meslek Kimlik Kartı fotokopisi

6. SGK İşe Giriş Bildirgesi ve SGK Hizmet Dökümü

7. Maaş Bordrosu (son 3 aylık , İmzalı ve kaşeli 

8. Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ve Kimlik Fotokopisi 

9. Banka Hesap Dökümü (güncel, son 3 aylık, en az 2500 TL bakiyeli, kaşeli, ıslak imzalı ve imza sirküleri ile)

10. Araçla gidilecek ise Yeşil Sigorta (Uluslararası Araç Sigortası) yapılması gerekmektedir.

11. Uluslararası Geçerli Ehliyet (Beynelminel Ehliyet)

 

 

 

 

1 - Otel ve Uçak biletlerinizi, Form, dilekçelerinizi ve Seyahat sağlık sigortanızı kurumumuzda doldurabilir ve bu işlemler üzerine hizmet alabilirsiniz. 

2 - Aracanız şirketinize ait ise şirketin size verdiği vekaletname ile Yunanistan seyahatinizi bu araçla gerçekleştirebilirsiniz. (Vekaletnamenin İngilizce ya da Yunanca tercüme edilmesinde fayda vardır.)

3 - Üst sol köşedeki İletişim adresimizden bize ulaşarak güncel evrak listesini isteyin ve randevu alınız. Adres ve prosedürü telefon numaralarının yazdığı butonu tıklayarak görebilirsiniz yada aşağıdaki formu doldurarak  Yunanistan vize uzmanları sizinle iletişime geçiceklerdir.

LÜTFEN DİKKAT!

* Lütfen evraklarınızı hazırlamaya başlamadan önce sağ üst tarafta bulunan iletişim bilgilerini kullanıp size en yakın ofisimizi arayarak ya da iletişim sayfasında bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

* Schengen vizesi alımında pasaportunuzda en son aldığınız schengen vizesinde VİS ibaresi olup olmadığını vize uzmanımıza belirtiniz.VİS ibaresi yok ise parmak izine gelmeniz gerekmektedir.

* Vize uzmanlarımız, yapmak istediğiniz seyahatin amacına uygun, güncel evrak listesi konusunda size bilgi maili gönderecektir.

* Vize başvurunuz esnasında ibraz etmeniz gereken Vize Başvuru Formu ve Vize Talep Dilekçesi gibi belgeler konusunda vize uzmanlarımızdan yardım isteyiniz.

* Seyahat amacınıza uygun vize başvuru evraklarını temin edip tarafımıza ulaştırınız.

* Vize uzmanlarımız vize başvurunuzu gerçekleştirip, gerekli durumlarda (Biyometri İşlemi gibi) randevunuzu alarak sizi bilgilendirecek ve işlemleriniz esnasında size eşlik edecektir.

* Seyahatinize ilişkin uçak bileti , otel ve diğer hizmetler gibi konularda lütfen seyahat uzmanlarımızdan destek talep ediniz.

* Vize başvuru süreciniz başından sonuna kadar uzmanlarımız tarafından takip edilip sonuç konusunda sizinle iletişim kurulacaktır.

* Vize başvurunuz tamamlandığında vize uzmanlarımız sizinle iletişim kurup evraklarınızı talep ettiğiniz şekilde (kargo, kurye ya da doğrudan) tarafınıza teslim edilmesini sağlayacaktır.

* Tüm soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.